Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver Kurulumu

Canon i-SENSYS LBP6030B yazıcınızı bilgisayarınıza tanıtmak için aşağıdaki adımları takip ederek sürücü kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Uyumlu İşletim Sistemi Kontrolü: Driver kurulumunu başlatmadan önce, sayfa içerisinde Canon yazıcınızın uyumlu olduğu işletim sistemini kontrol edin.
  2. Yazıcıyı Bilgisayara Takın: Canon yazıcınızı bilgisayarınıza takın ve “Yeni Donanım Bulundu” ibaresinin gelmesini bekleyin. Önceden takılı olanlar bu adımı atlayabilir.
  3. Driver Kurulumunu Başlatın: Yeni donanım bulundu ibaresi görüldükten sonra, siteden tek dosya olarak indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın.
  4. Driver Kurulumu: Sistem yönergelerini takip ederek, kurulum dosyasının işlemesine izin verin. Daha önce yazıcıyı takanlar, bilgisayar donanımını görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.
  5. Kurulumu Tamamlayın: İndirilen kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra, sürücü kurulumunu tamamlayın. Sistem yönergelerini takip ederek kurulumu bitiriniz.

Bu adımları takip ederek Canon i-SENSYS LBP6030B yazıcınız için sürücü kurulumunu kolayca tamamlayabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Canon destek kaynaklarından yardım alabilirsiniz.

Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver İndir BENZER İÇERİKLER
Canon i-SENSYS LBP6030B Yazıcı Driver İndir YAPILAN YORUMLAR