Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
face

Facebook

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook hakkında

Facebook – Yeni Arkadaşlarla Tanışın, Canlı Yayınları İzleyin, Duygularınızı İfade Edin, Fotoğraf Paylaşın ve Daha Fazlasını Yapın!

Facebook, Türkiye’de yeni arkadaşlarla tanışmanın, canlı yayınları izlemenin, duygularınızı ifade etmenin, fotoğraf paylaşmanın ve daha fazlasını yapmanın en hızlı yolu!

Facebook, arkadaşlarınızla iletişim kurmanın, güncellemelerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşmanın keyfini sunar. Arkadaşlarınızın paylaşımlarını görerek ne yaptıklarını takip edebilir, beğenildiğinde veya yorum yapıldığında bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca, sevdiğiniz oyunları oynayabilir ve favori uygulamaları keşfedebilirsiniz.

Facebook Marketplace üzerinden yerel olarak ürünler alıp satabilir, aradığınız şeyleri bulabilirsiniz. Facebook, sizin ve çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve birbirleriyle etkileşimde bulunmak için mükemmel bir platformdur.

Ayrıca, Facebook’un Android için gelecek sürümüne erken erişebilir ve beta test kullanıcısı olarak katılabilirsiniz. Yardım Merkezi’nde bu programa nasıl kaydolabileceğinizi öğrenebilir, görüşlerinizi paylaşabilir ve dilediğiniz zaman programdan çıkabilirsiniz.

Eğer Facebook’u indirirken veya yüklerken sorun yaşıyorsanız, http://bit.ly/GPDownload1 adresine giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen sorununuzla ilgili daha fazla ayrıntı vererek bize başvurun. http://bit.ly/invalidpackage

Facebook, yalnızca 13 yaşından büyük kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve hizmet koşullarına uyum sağlamak önemlidir.

Facebook, Türkiye’de sosyal medya deneyimini en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan bir platformdur. Yeni arkadaşlarla tanışmak, güncel kalmak, paylaşımlarınızı yapmak ve etkileşimde bulunmak için Facebook’u keşfedin!

Facebook YAPILAN YORUMLAR