Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wınıso

WinISO Standard v6.4.1.5976

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

WinISO: CD / DVD / Blu-ray Oluştur, Düzenle, Ayıkla, Yazdır, Kopyala ve Dönüştür!

WinISO, CD, DVD ve Blu-ray diskler oluşturmanıza, düzenlemenize, ayıklamanıza, yazdırmanıza, kopyalamanıza ve dönüştürmenize olanak sağlayan kullanıcı dostu bir programdır. Dahili ISO editörü sayesinde ISO dosyalarınızı kolaylıkla düzenleyebilir ve orjinalliğini bozmadan işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

ISO ve diğer disk kalıp dosyalarını dönüştürebilme özelliği sayesinde, farklı formatlardaki disk kalıplarını WinISO ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca, programın kopyalama özelliği ile disklerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kopyalayabilirsiniz. WinISO’nun montajlama özelliği sayesinde ise birden fazla ISO dosyasını tek bir disk üzerinde birleştirebilirsiniz.

WinISO’nun en önemli özelliklerinden biri ise ISO dosyalarını doğrudan diske yazdırabilme yeteneğidir. ISO dosyasını CD, DVD veya Blu-ray diskine kolaylıkla yazdırarak kullanılabilir bir medya oluşturabilirsiniz. Böylece, önemli verilerinizi güvenli bir şekilde depolayabilir veya medya içeriğini istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

WinISO, ISO disk kalıplarıyla ilgili pek çok özelliği bir arada sunarak pratik bir ISO editörü olarak da kullanılabilir. Dosyalarınızı düzenlemek, içeriğini incelemek veya ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için WinISO sizin en iyi yardımcınız olacaktır.

WinISO, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş işlevselliğiyle, CD / DVD / Blu-ray oluşturma ve düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir programdır. Siz de WinISO’yu indirin ve disk kalıplarınızı yönetme ve düzenleme konusunda güçlü bir çözüm elde edin!

WinISO yazılımını hemen indir butonunu basarak son sürüm ve full olarak indirebilirsiniz.

Özellikler

  • CD / DVD / Blu-ray Sürücüsünden disk imaj dosyaları oluşturma
  • Görüntü dosyalarını ISO / BIN ve diğer formatlar arasında dönüştürür. (NRG, CCD ve MDS resim dosyası formatları dahil)
  • ISO dosyalarını doğrudan ayıklar, düzenler, yeniden adlandırır
  • ISO görüntü dosyasını CD / DVD / Blu-ray Diske yazma
  • Önyüklenebilir CD / DVD / Blu-ray Disk görüntüleri oluşturma
  • ISO görüntü dosyalarını bağlama
  • Köprü ve köprüleme dosya sistemleri
  • Yinelenen dosyaları birleştir
WinISO Standard v6.4.1.5976 BENZER İÇERİKLER
WinISO Standard v6.4.1.5976 YAPILAN YORUMLAR